Кошик
61 відгук
+380 (98) 011-99-66

Вторинна плівка поліетиленова (LDPE та HDPE)

Вторинна плівка поліетиленова оптом за вигідними цінами від виробника Plenkape!

Вторинна плівка поліетиленова оптом за вигідними цінами від виробника Plenkape!

Доставка по Україні та в інші країни.

До каталогу!

Вторинна плівка: особливості застосування

Плівка вторинної переробки - це матеріал, який виготовляється з перероблених відходів поліетилену. Застосування сучасного обладнання та технології рециклінгу дозволяє створювати високоякісну вторинну плівку, яка може використовуватись у промисловості та домашньому господарстві. Плівка поліетиленова вторинна ціна якої може бути нижчою від первинної до 40%, є матеріалом досить високої якості і користується великою популярністю у замовників.

На вигляд її можна відрізнити по злегка мутному кольору, жовтуватому або сірому, вона не буває абсолютно прозорою. На поліетилені можуть бути присутні вкраплення. Товщина вторинної плівки може незначно змінюватись в межах одного полотна.

Сфера застосування вторинної плівки дуже широка – харчова, будівельна, хімічна, легка промисловість. Матеріал підходить для групового пакування фасованих товарів, будматеріалів, товарів широкого вжитку, домашнього текстилю і т.д. За допомогою такої плівки облаштовують теплиці, парники, створюють гідроізоляцію на дахах, у підвалах тощо.

Які переваги має плівка з вторинної сировини

  • Температурна стійкість. Вторинна поліетиленова плівка зберігає всі свої властивості у широкому температурному діапазоні. Її можна використовувати за будь-якої температури повітря як усередині приміщень, і на відкритих майданчиках;

  • Мінімальна вага та товщина. Вторинна плівка досить тонка, що забезпечує зручність при упаковці продукції. Завдяки мінімальній вазі та товщині, плівку можна з силою натягнути на товари, і при цьому вона не чинитиме на них тиску;

  • Практичні властивості. Плівка із вторинного поліетилену не пропускає вологу, не пропускає пар, захищає продукцію від проникнення сторонніх домішок, пилу, забруднень. Завдяки високій волого- та паростійкості її можна застосовувати для створення гідроізоляції;

  • Хімічна стійкість. Матеріал має стійкість до хімічної дії, не пропускає хімічні та токсичні речовини. Тому упаковані матеріали надійно захищені від хімії, в яких умовах не здійснювалося б зберігання.

Термін служби вторинної плівки тривалий, але не безкінечний. Вона зберігає свої експлуатаційні властивості протягом 4-8 років, залежно від умов зберігання та експлуатації.

Поліетилен вторинної переробки коштує набагато дешевше, ніж первинна плівка, тому він має стабільно високий попит покупців.

Чому варто купити плівку вторинну в інтернет-магазині Plenkape

Компанія Plenkape здійснює виробництво вторинної плівки та інших виробів із поліетилену. Завдяки власним виробничим потужностям, застосуванню інноваційного обладнання та сучасних технологій компанія забезпечує високу якість своєї продукції та повну відповідність заявленим властивостям.

В інтернет-магазині можна замовити вторинну поліетиленову плівку оптом, за доступною ціною, без переплат. Це економічно вигідна купівля, яка потрібна для багатьох підприємств промисловості. Компанія індивідуально працює з кожним клієнтом та пропонує максимально вигідні умови співпраці.

З усіх питань звертайтесь до менеджера інтернет-магазину та отримайте експертну консультацію.

Популярні питання покупців про вторинний поліетилен

Що таке поліетиленова вторинна плівка?

Вторинна поліетиленова плівка - це пакувальний матеріал, виготовлений з переробленого поліетилену. Він є екологічно більш доброзичливим варіантом, оскільки використовує вторинну сировину.

Які переваги плівки із вторинної сировини?

Плівка з вторинної сировини допомагає знизити навантаження на довкілля, оскільки використовує вторинні ресурси. Крім того, вона має гарні захисні властивості і може бути використана в різних галузях.

Як виробляється поліетиленова вторинна плівка?

Виробництво вторинної поліетиленової плівки починається з переробки використаної плівки або інших поліетиленових виробів. Потім отримана сировина піддається спеціальної обробки та формування плівковий матеріал.

Які товари можна упаковувати з використанням вторинної поліетиленової плівки?

Вторинна поліетиленова плівка підходить для упаковки різних товарів, включаючи продукти харчування, будівельні матеріали, промислові вироби та багато іншого.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner