Кошик
61 відгук
+380 (98) 011-99-66

Фасувальні мішки

Фасувальні мішки оптом

Фасувальні мішки оптом від виробника Plenkape!

Індивідуальний підхід, виготовлення на замовлення за вашими параметрами!

До каталогу!

Фасувальні мішки: особливості застосування

Поліетиленові мішки є одним із найпопулярніших пакувальних матеріалів. Вони мають невисоку вартість, при цьому багатофункціональні і зручні, що дозволяє використовувати їх повсюдно.

Великі фасувальні мішки можуть застосовуватися для пакування сипучих матеріалів, ранніх овочів та іншого врожаю. Їх часто використовують під час ремонту - для збирання та вивезення будівельного сміття. Також у них зручно складати речі та предмети під час переїзду. Мішки мають досить високу міцність і витримують великі навантаження.

Мішки та пакети поліетиленові від виробника Plenkape можуть виготовлятися з різного матеріалу, що обумовлює відмінності в їх експлуатаційних властивостях.

Мішки фасувальні HDPE та LDPE

HDPE – поліетилен високого тиску. Це матеріал, який має високу міцність і еластичність, стійкість до пошкоджень. Якщо пакет надірветься від гострого предмета, це буде локальне пошкодження, яке не спричинить повного розриву пакета. ПВТ зберігає свої експлуатаційні властивості за будь-яких температурних умов.

Зовнішній вигляд мішків HDPE відрізняється гладкістю, блиском. Такі пакети відмінно підходять для друку та брендування. Вони призначені для фасування сипучих продуктів, промислових товарів, будівельного сміття та ін.

Мішки поліетиленові фасувальні LDPE виготовлені з поліетилену низького тиску можна дізнатися з характерного шарудіння матеріалу. Вони мають доступну ціну, міцність, стійкість до розтягування, але при проколі такий пакет може лопнути повністю. Пакети придатні для пакування корму для тварин, харчової продукції, а також будь-яких інших матеріалів, вага яких не перевищує допустимий ліміт пакету.

Переваги поліетиленових фасувальних мішків

  • Вологостійкість. Поліетилен - матеріал, що не пропускає воду, тому продукція у таких мішках надійно захищена від вологи;

  • Герметичність. Закритий пакет забезпечує герметичну упаковку внутрішнього вмісту, надійний захист від забруднень та пилу;

  • Гігієнічність. Поліетилен високого та низького тиску має гігієнічні властивості, тому обидва типи пакетів можна використовувати для харчових продуктів;

  • Універсальність. Купити мішки фасувальні можна як для побутового, так і промислового застосування, для торгівлі. Вони універсальні та підходять для пакування будь-яких товарів.

Чому варто мішки фасувальні купити від виробника Plenkape

Компанія Plenkape є виробником фасувальних мішків. Для виготовлення пакетів використовується HDPE та LDPE, первинна та вторинна сировина.

Компанія використовує індивідуальний підхід до кожного покупця та виготовляє мішки за бажаними параметрами.

Що ми пропонуємо:

  • Виготовлення пакетів у розмірі 80*120 см або у інших розмірів на замовлення;

  • Виготовлення пакетів різної щільності - поліетилен від 10 мкм до 150 мкм;

  • Послуга брендування - нанесення логотипу або написів на мішки;

  • Виготовлення пакетів чорного кольору або інших кольорів за індивідуальним замовленням.

З усіх питань узгодження індивідуального узгодження параметрів замовлення звертайтесь до менеджера інтернет-магазину Plenkape.

Замовляючи фасувальні пакети оптом від виробника Plenkape, ви можете розраховувати на гнучкі, максимально вигідні умови співпраці.

Виробляємо фірмову упаковку для вашого бізнесу! Брендування та друк на пакетах забезпечить впізнаваність бренду та зростання продажів!

Популярні запитання наших покупців

Чим відрізняються фасувальні мішки від звичайних пакетів?

Фасувальні мішки призначені для зручного та безпечного пакування різних товарів у великих кількостях. Вони мають підвищену міцність і виготовляються із спеціального поліетилену, що забезпечує захист товарів від пошкоджень та вологи.

Як вибрати правильний розмір фасувальних мішків?

При виборі розміру фасувальних мішків необхідно враховувати обсяг і характеристики товарів, що упаковуються. Наприклад, для великих предметів підійдуть мішки великого розміру, а для дрібних деталей або сипучих матеріалів – мішки меншого обсягу.

Чи можу я придбати фасувальні мішки оптом?

Так, наш магазин надає можливість придбати фасувальні мішки оптом. Ми пропонуємо найвигідніші умови співпраці для оптових покупців.

Які товари можна упаковувати у фасувальні мішки?

Фасувальні мішки підходять для пакування різноманітних товарів, включаючи зерно, пісок, цемент, будівельні матеріали, хімічні речовини та інші.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner