Кошик
61 відгук
+380 (98) 011-99-66

Упаковка для пелет

Поліетиленові мішки для пакування пелет від виробника Plenkape!

Поліетиленові мішки для пакування пелет від виробника Plenkape!

Висока якість, спеціальна ціна для великих тиражів.

Вибрати упаковку!

Поліетиленові мішки для пелет - оптимальний вид упаковки

Пелети – це вид твердого палива для котлів у вигляді гранул. Вони повинні зберігатися в умовах не високої вологості, без прямих сонячних променів, захищені від забруднень. Всі ці властивості у поєднанні з невисокою вартістю можуть забезпечити поліетиленові мішки для пелет.

Де може застосовуватися поліетиленова упаковка для пелет:

  • У побутових умовах;

  • В енергетичній сфері;

  • У сфері роздрібного продажу пелетів у магазинах;

  • В промисловості для оптового продажу пеллет.

Мішки виготовляються із високоякісного поліетилену. Це може бути первинна чи вторинна плівка, поліетилен високого чи низького тиску.

Які переваги має поліетиленова упаковка для пелет

  • Зручність. Пелети, упаковані в поліетиленові мішки практично використовувати і зручно зберігати. Фасованій продукції віддають перевагу як приватні користувачі, так і підприємства промисловості;

  • Захист від вологи. Однією з основних умов довгострокового зберігання пелет є низький рівень вологості. При безпосередньому контакті з водою вони просто розчиняються, а якщо насичуються вологою більше допустимого рівня, вже не зможуть забезпечити ефективне опалення приміщень. У поліетиленових мішках пелети надійно захищені від дії вологи, що забезпечує збереження їх властивостей;

  • Захисні властивості. Поліетиленовий матеріал захищає пелети не тільки від вологи, а й пилу, забруднень, сторонніх домішок, а також механічних пошкоджень. У поліетиленових мішках гранули захищені від впливу ультрафіолетових променів. Склад продукції не змінюється при тривалому зберіганні;

  • Висока міцність. Пакети для пелет мають високу міцність, стійкість до розриву та пошкоджень. Така упаковка дозволяє легко транспортувати та зберігати пелети на складі. Поліетилен не має ваги і має високу гнучкість, тому самі пакети при зберіганні щільно лягають один на одного і не займають місця.

Брендування поліетиленової упаковки

 Брендування пакетів має велику популярність. Нанесення логотипу, корпоративного слогана, товарних найменувань, інформації про продукцію та виробника на пакети є потужним маркетинговим інструментом. Брендована упаковка дозволяє підвищити впізнаваність виробника та підняти зростання продажів. Якщо ви хочете одночасно успішно продавати товари та працювати над посиленням позицій свого бренду на ринку, рекомендуємо замовити нанесення печатки на пакети. Принти та текст наноситься методом трафаретного друку чи флексографії.

Чому варто купити мішки для пакування пелет від виробника Plenkape

Компанія Plenkape – виробник поліетиленових виробів на будь-який смак. В інтернет-магазині можна купити поліетиленові пакети від виробника оптом, для будь-яких побутових завдань або потреб бізнесу. Компанія виконує замовлення з урахуванням індивідуальних запитів клієнта. Покупець може вибрати тип та щільність поліетилену, колір пакетів, замовити пакети з ручками або без, замовити нанесення індивідуального друку на поліетилен.

Компанія пропонує вигідні умови співпраці, на замовлення крупним оптом надаються знижки, залежно від обсягу.

Звертайтеся до менеджера за консультацією та узгодженням усіх питань.

Покупці часто ставлять питання про поліетиленові мішки для пелет

Чому я повинен вибрати упаковку Plenkape для пелет?

Упаковка Plenkape для пелет відрізняється високою якістю та надійністю. Ми використовуємо тільки якісні матеріали та сучасні технології виробництва, щоб забезпечити збереження вашого товару.

Які види упаковки для пеллет доступні у Plenkape?

Ми пропонуємо поліетиленові мішки для пелет різних розмірів та товщин. Ви можете вибрати упаковку підходящу для вашого обсягу та вимог.

Де я можу купити мішки для упаковки пелет?

Ви можете купити мішки для пакування пелет у нас, безпосередньо від виробника Plenkape. Ми гарантуємо якість нашої упаковки та конкурентоспроможні ціни.

Які переваги надають поліетиленові мішки Plenkape для пелет?

Наші поліетиленові мішки для пакування пелет мають високу міцність, стійкість до вологи та вплив довкілля. Вони забезпечують довгострокове збереження якості та паливної цінності пелет.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner